Garbatka

Dyżury lektorów - styczeń 2020

Styczeń 2020r.
5 stycznia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Walczak Anna

Grajewski Marek

12.00

 

Kowalczyk Andrzej

17.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

12 stycznia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

12.00

Szewczyk Dorota

 

17.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

19 stycznia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Syroka Agnieszka

 

12.00

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

17.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

26 stycznia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

12.00

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

17.00

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

Dyżury lektorów - luty 2019

1 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

 

Kowalczyk Andrzej

12.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

17.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

8 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Szewczyk Dorota

 

12.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

17.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

15 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

12.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

17.00

Syroka Agnieszka

 

22 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

12.00

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

17.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

25 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Walczak Anna

Grajewski Marek

12.00

 

Kowalczyk Andrzej

17.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

26 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

12.00

Szewczyk Dorota

 

17.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

29 grudnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Syroka Agnieszka

 

12.00

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

17.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

Nowy termin spotkań lektorów

Spotkania lektorów odbywać się będą w każdy pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy

Dyżury lektorów - listopad 2019

3 listopada


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

12.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

17.00

 

Kowalczyk Andrzej

 

10 listopada


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Gwardys Inga

Słyk Agata

12.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

17.00

Szewczyk Dorota

 

 

17 listopada


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

12.00

Syroka Agnieszka

Kamińska Katarzyna

17.00

Rodakowska Monika

Grażyna Grygiel

 

24 listopada


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

12.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

17.00

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

Dyżury lektorów - wrzesień 2019

1 września


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

 

Kowalczyk Andrzej

12.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

18.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

8 września


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Szewczyk Dorota

 

12.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

18.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

15 września


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

12.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

18.00

Syroka Agnieszka

 

 

22 września


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

12.00

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

18.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

Dyżury lektorów - czerwiec 2019

2 czerwca


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

 

Kowalczyk Andrzej

12.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

18.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

9 czerwca


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Szewczyk Dorota

Jasik Mirosław

12.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

18.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

16 czerwca


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

12.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

18.00

Syroka Agnieszka

 

 

23 czerwca


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

12.00

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

18.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

Dyżury lektorów - maj 2019

5 maja


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

12.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

18.00

 

Kowalczyk Andrzej

12 maja


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Gwardys Inga

Słyk Agata

12.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

18.00

Szewczyk Dorota

 

19 maja


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

12.00

Syroka Agnieszka

 

18.00

Rodakowska Monika

Grażyna Grygiel

26 maja


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

12.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

18.00

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

Dyżury lektorów - kwiecień 2019

Kwiecień 2019 r.
7 kwietnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Walczak Anna

Grajewski Marek

12.00

 

Kowalczyk Andrzej

18.00

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

14 kwietnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

12.00

Szewczyk Dorota

 

18.00

Gwardys Inga

Słyk Agata

21 kwietnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Syroka Agnieszka

 

12.00

Rodakowska Monika

Grygiel Grażyna

18.00

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

28 kwietnia


Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

12.00

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz

18.00

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

DYŻURY LEKTORÓW – luty 2019r.

3 lutego

Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Borysławska Małgorzata

Krygier Ewa

12.00

Walczak Anna

Grajewski Marek

17.00

 

Kowalczyk Andrzej

10 lutego

Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Gwardys Inga

Słyk Agata

12.00

Matejszczak Karolina

Mazur Sławomir

17.00

Szewczyk Dorota

 

17 lutego

Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Zaręba Agnieszka

Cieloch Irena

12.00

Syroka Agnieszka

Kamińska Katarzyna

17.00

Rodakowska Monika

Grażyna Grygiel

24 lutego

Godzina Mszy św.

Pierwsze czytanie

Drugie czytanie

7.30

Ostrowska Jadwiga

Langa Waldemar

12.00

Siembor Stanisław

Grylak Krzysztof

17.00

Nakoneczka Anna

Nakoneczka Mariusz