Duchowa Adopcja Współmałżonka

www.daw.parafiagarbatka.pl

Serdecznie zapraszamy Małżonków do włączenia się do dzieła Duchowej Adocji Współmałżonka.

Na czym polega Duchowa Adopcja Współmałżonka?

Aby duchowo zaadoptować swojego współmałżonka należy codziennie modlić się za niego dowolnie wybraną przez siebie modlitwą.

Jak długo trwa adopcja?

Współmałżonka adoptujemy do końca swojego życia, zgodnie z tym co ślubowaliśmy „i że cię nie opuszczę, aż do śmierci”.

Czy można zmienić raz wybraną modlitwę?

Można wybrać jeden rodzaj modlitwy i modlić się nią do końca życia. Każdy wybiera taką modlitwę jaką lubi najbardziej. Można również zmieniać ją nawet każdego dnia.

Czy można zrezygnować z adopcji?

Nie. Raz podjęta adopcja zobowiązuje do codziennej modlitwy.

WAŻNE!!!

Za osoby adoptowane i adoptujące modlą się kapłani, zakonnicy i siostry zakonne. Osoba, która adoptowała swojego współmałżonka zobowiązuje się RAZ W MIESIĄCU otaczać je modlitwą (dowolnie wybraną).

Jak przesłać swoje zgłoszenie?

Zgłoszenia przesyłamy na odpowiedni adres e-mail:
żona, która chce duchowo adoptować męża - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mąż, który chce duchowo adoptować żonę - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przesyłamy TYLKO imię żony lub męża oraz datę rozpoczęcia duchowej adopcji. Ze względu na anonimowość akcji prosimy, by nie przesyłać nazwisk. Przesłane imiona wraz z datą zostaną umieszczone w bazie na stronie internetowej.

WSKAZANIA DLA KAPŁANÓW, ZAKONNIKÓW I SIÓSTR ZAKONNYCH

Kapłani, zakonnicy i siostry zakonne, którzy chcą włączyć się do akcji zobowiązują się do comiesięcznej modlitwy za adoptujących i adoptowanych.

Kapłani i zakonnicy, którzy pragną otoczyć modlitwą małżonków przesyłają zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siostry zakonne, które pragną otoczyć modlitwą małżonków przesyłają zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania?

Pytania wystarczy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i cierpliwie czekać na umieszczenie odpowiedzi w zakładce POMOC.

Więcej informacji na stronie  www.daw.parafiagarbatka.pl